Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5