Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0