Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0