Movies
Ratings
31
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0