Movies
Ratings
720
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0