Titles you rated
JumanjiRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.0