Titles you rated
JulesRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
MarshallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Viva La VidaRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.5
The Six Triple EightRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0