Titles you rated
Finding NemoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0