Series
Ratings
16
Years and YearsRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Ash vs Evil Dead Season 3Rated ★ 4.0
Ash vs Evil Dead Season 2Rated ★ 4.0
Ash vs Evil Dead Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.0
DekalogRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0