Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0- BlackRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0