Titles you rated
Megan is MissingRated ★ 0.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5