Movies
Ratings
424
The MartianRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0