Movies
Ratings
44
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
City of Life and DeathRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Jiang HuRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
WarRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0