Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0