Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0