Titles you rated
High FidelityRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0