Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.0
AlphaRated ★ 2.5
The BabysitterRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5