Titles you rated
- Sad TemptationRated ★ 4.0
Community Season 5Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 2Rated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 2.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 3.5- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0