Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0