Titles you rated
Good BoyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 3.0
A Thousand and OneRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 3.0