Series
Ratings
49
The PittRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Atlanta Season 4Rated ★ 3.0
Atlanta Season 3Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0