Titles you rated
PawnRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0