Titles you rated
BridesmaidsRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5