Movies
Ratings
443
OkjaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5