Movies
Ratings
251
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
[REC]³ GenesisRated ★ 1.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 4.0