Movies
Ratings
213
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0