Titles you rated
8 MileRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ShineRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0