Titles you rated
BreakdownRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 3.0
AssassinsRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
MomoRated ★ 3.0
Free Willy 3: The RescueRated ★ 3.0
AnnieRated ★ 3.0
The Karate Kid Part IIRated ★ 3.0
BenjiRated ★ 3.0
Jack FrostRated ★ 4.0
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Young Sherlock HolmesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 2.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0