Titles you rated
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.0
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 2.5
Dead Women WalkingRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0