Movies
Ratings
165
Another RoundRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Jupiter's MoonRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.0