Movies
Ratings
381
Begin AgainRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
MicrocosmosRated ★ 4.5
PiratesRated ★ 5.0- Lady DaddyRated ★ 3.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 0.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 1.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0