Titles you rated
Liar GameRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 2.0
PunchRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
TomatoRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0