Movies
Ratings
54
ChocolateRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
WarRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 5.0