Movies
Ratings
340
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The BabysitterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5