Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
High ScoreRated ★ 2.5
Space ForceRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5