Movies
Ratings
806
The French DispatchRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.5
What IfRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0