Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5