Titles you rated
pace makerRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0