Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0