Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
ManglehornRated ★ 3.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0