Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0