Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0