Titles you rated
BlindnessRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0