Movies
Ratings
483
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5