Movies
Ratings
409
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5