Series
Ratings
81- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Kamen Rider DriveRated ★ 3.5
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 2.0- Kamen Rider GhostRated ★ 2.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0