Titles you rated
Love So DivineRated ★ 2.0
Venus and MarsRated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Blue SwallowRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0