Movies
Ratings
505
HolidayRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The IsleRated ★ 0.5
My Love, My BrideRated ★ 1.5
WaterboysRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 1.5
The GodfatherRated ★ 4.0
xXxRated ★ 2.0
City of AngelsRated ★ 4.5
The Wedding SingerRated ★ 3.5
BabeRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.5
Happy EndRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 2.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 1.0
Rocky BalboaRated ★ 2.0
A PetalRated ★ 2.0
Wicker ParkRated ★ 3.5