Movies
Ratings
61
The Peanuts MovieRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 2.0
King KongRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
SickoRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0