Titles you rated
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
BargainRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
FollowingRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0